میخواهم کمک کنم نیازمند همیاری هستم

گزارش سفر مدیرعامل مجمع خیرین مسجدساز کشور به استان خراسان جنوبی

به گزارش روابط عمومی و امور استان ها ستاد اقامه نماز کشور ، گزارش سفر یک روزه استانی قائم مقام ستاد اقامه نماز و مدیرعامل مجمع خیرین مسجدساز کشور به خراسان جنوبی در  روز چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت بدین شرح است :
در این سفر که برنامه ها از ساعت ۴ صبح با حضور در نماز جماعت صبح در مسجد گازاریهای بیرجند شروع شد در طول روز از وقت های موجود بهترین استفاده صورت گرفت و به دلیل کمیت و کیفیت برنامه های تنظیم شده برکات و تجربیات زیادی عاید شد .
در این سفر توانمندیها و ظرفیتهای مدیر جوان و لایق و پر تلاشی همچون حاج آقا کمیلی بیشتر نمایان شد و ایشان می توانند بعنوان الگویی مناسب در فعال نمودن ظرفیتهای استان بخصوص بخش مردمی و خیرین باشند .
انتظاری که ستاد از مجمع خیرین استانها با محوریت مدیران دارد این مدل تجربه در خراسان جنوبی است که بیش از اینکه نگاه به کمکهای خارج استان داشته باشند ظرفیتهای درون استان اعم از دولتی و مردم و خیرین شناسایی و فعال می گردند که الحمدلله با همت و تلاش و پیگیری مجدانه و مخلصانه مدیر جوان و با انگیزه ای همچون جناب کمیلی در حد توان محقق گردیده بود .
در این سفر برنامه ها و بازدیدها ی زیر انجام پذیرفت که خوشبختانه منافع زیادی در برداشت :
۱ – دیدار با خیر مسجد ساز حاج آقا درویشی امام جماعت صبح مسجد گازاریها و قول مساعد ایشان در همکاری با مجمع
۲- جلسه با حاج آقا عبادی نماینده ولی فقیه و امام جمعه بیرجند در خصوص تشکیل مجمع خیرین مسجد ساز استان
۳- جلسه شورای فرهنگی استان در استانداری با حضور فرمانداران استان در خصوص تشکیل مجمع خیرین شهرستان و اجرای توافق نامه ستاد نماز با وزات کشور
۴- تشکیل مجمع خیرین مسجد ساز در دفتر استاندار و انتخاب اعضا و رییس مجمع استان و ارایه آمار و اطلاعات از وضعیت مساجد استان و روستاها و کمبودها و تعیین اولویتها و قول مساعد خیرین (مدیر عامل سیمان – کاشی – بتون ) و مساعدت شهردار و معاون عمرانی استاندار در تکمیل تعدادی از مساجد اولیت دار تا پایان سال .
۵ – افتتاح نماز خانه فرودگاه و تقدیر از مدیر فرودگاه که یکی از بهترین و زیباترین نمازخانه ها می باشد .
۶ – بازدید از مساجدی که جناب حاج آقا کمیلی مدیر نماز استان طی چندسال گذشته با تلاش و پیگیریها ی مجدانه از منابع دولتی و خیرین به مرحله ساخت یا تکمیل رسانده اند شامل موارد زیر :
۱- مسجد بلال که با کمک خانمی خیر به مبلغ ۴۰۰میلیون تومان در مرحله تکمیل سفت کاری میباشد .
۲- مسجد امیرالمومنین واقع در زمینی به ارزش یک ونیم میلیارد تومان که توسط شهرداری اهدا و با کمک مردم و خیرین تا بحال ۱۴۵ میلیون تومان هزینه و در مرحله فونداسیون و آرماتور بندی می باشد .
۳ – مسجد صاحب الزمان واقع در مجتمع ۱۵۰۰ واحدی ارتش ، زمین آن توسط مسکن و شهرسازی تامین و ۳ میلیارد تومان هزینه ساخت توسط خیر تامین که در مرحله فونداسیون میباشد .
۴ – مسجد روستای کلاته پدران ۱۵۰ متر مربع در مرحله اسکلت و سقف توسط مردم روستا انجام و منتظر کمک مجمع و خیرین برای تکمیل می باشد .
۵ – مسجد قبا در۲۰۰۰متر مربع با مبلغ یک میلیلردو دویست میلیون تومان توسط خیرین تکمیل گردید که ۳۰ میلیون تومان نیز مجمع در اواسط کار کمک کرده بود .
۶ – پیگیری ارتباط و تعامل با ۴۰ نفر گچکار که ماهی یک مسجد نیمه تمام می روند و بطور رایگان گچ و خاک و سفید میکنند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چگونه می توانید در این امر الهی شریک باشید ؟
کمک نقدی با پرداخت آنلاین
دارندگان کارت های عضو شتاب هم اکنون میتوانند در کمترین زمان کمک نقدی خود را پرداخت نمایند.
خرید کالا و مصالح برای مساجد
با خرید کالا برای مساجد میتوانید با هزینه ای به میزان وسع خود در ساخت مساجد سهیم شوید..
کمک های غیر نقدی
چنانچه در ساخت و ساز ویا هرگونه فعالیت و حرفه دیگری مهارت دارید میتوانید از آن مهارت خود برای کمک به ساخت مساجد استفاده نمایید.
پایگاه های مرتبط
تمامی حقوق متعلق به مجمع خیرین مسجد ساز می باشد. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی سایت ، طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت توسط زفره مدیا