نشست صمیمی مدیر ستاد اقامه نماز و دبیر مجمع خیرین مسجدساز استان با مدیر کانونهای فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان روز سه­ شنبه ۱۷ مهرماه سال جاری با حضور جمعی از کارکنان ستاد اقامه نماز استان در محل دفتر مدیر ستاد استان بر گزار گردید.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، در ابتدای این نشست حجه الاسلام رنجبر مدیر ستاد اقامه نماز و دبیر مجمع خیرین مسجدساز استان ضمن خیر مقدم، بر ضرورت تعامل و هم افزایی با دستگاه ها و مراکز فرهنگی تأکید کرد.

وی با اشاره به پیام مقام معظم رهبری (حفظه الله) به اجلاس نوزدهم در زمینه شاخص ­های مسجد طراز اسلامی بر توجه جدی مسئولین در ارتقای فرهنگ جامعه با محوریت نماز و مسجد تأکید کرد.

مدیر ستاد اقامه نماز و دبیر مجمع خیرین مسجدساز استان همچنین بر استفاده مشترک از ظرفیت کانون‌های فرهنگی هنری مساجد و ستاد اقامه نماز به منظور توسعه و ترویج فرهنگ نماز، ایجاد انگیزه و توانمندسازی مسئولین و خانواده ها و ارائه راهکار برای جذب نوجوانان و جوانان با استفاده از دوره‌های آموزشی و فرهنگی تاکید کرد.

وی همچنین با تشریح برنامه های آموزشی و فرهنگی ستاد، از آمادگی ستاد اقامه نماز استان در اجرای برنامه های فرهنگی و کارگاه های آموزشی برای مسئولین کانون های فرهنگی هنری مساجد، ائمه جماعات مساجد و خانواده ها، با همکاری و همفکری کانون های فرهنگی هنری مساجد استان خبر داد. در ادامه این نشست، حجه الاسلام نیستانی مدیر کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان به چگونگی برقراری ارتباط مؤثر و پایدار میان این دو مجموعه وزین فرهنگی پرداخت.

در پایان هر یک از اعضاء به بیان نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.