مسجد امام حسین علیه السلام شهرک خودرو اراک ۲۳ آبان در مراسمی با حضور آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان مرکزی در گزارشی خبرگزاری شبستان از اراک عنوان کرد: در مراسمی که با حضور آیت الله دری نجف آبادی، نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک، استاندار مرکزی، شهردار اراک و جمعی از مسئولان در جریان افتتاح ۱۷ پروژه عمرانی و خدماتی شهرداری اراک برگزار شد، مسجد امام حسین علیه السلام  واقع در شهرک خودرو اراک نیز به بهره برداری رسید.

این مسجد از دیگر پروژه های شهرداری اراک است که در مساحتی به وسعت ٢۵٩ مترمربع و در ٢ طبقه احداث شده است.

مسجد امام حسین علیه السلام شامل وضوخانه جهت آقایان و بانوان (به صورت مجزا)، ۲۴چشمه سرویس بهداشتی، سیستم پکیج و رادیاتور و امکانات موردنیاز دیگر برای استفاده افراد است.

کلنگ این مسجد در سال ۹۴ توسط حضرت آیت اله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و  امام جمعه اراک به زمین زده شد و در روز ۲۳ آبان نیز با حضور ایشان با پیشرفت فیزیکی ۱۰۰ درصدی به بهره برداری  رسید. ۶۰۰ میلیون تومان اعتبار برای ساخت این‌پروژه هزینه شده است و گنبد و گلدسته این مسجد با طراحی و نورپردازی مناسب آماده سازی شده است.

شهرک‌ خودرو اراک واقع در کمربندی شمالی جنب فرماندهی انتظامی است که  مسجد امام‌حسین علیه السلام در این شهرک افتتاح شد.

نخستین نماز جماعت ظهر و عصر نیز در مسجد امام حسین علیه السلام به امامت آیت الله دری و حضور مسئولان و شرکت کنندگان در این مراسم و اهالی شهرک خودرو اراک اقامه شد.