میخواهم کمک کنم نیازمند همیاری هستم

مساجد و نمازخانه های راه های مواصلاتی کشور ساماندهی و بازسازی می شوند

به گزارش روابط عمومی و امور استان های ستاد اقامه نماز کشور، جلسه مشترکی با هدف ساماندهی وضعیت مساجد و نمازخانه های راه های مواصلاتی کشور با حضور مدیران وزارت راه و شهرسازی و ستاد اقامه نماز کشور برگزار شد.

در این نشست دکتر محمود مظفر، قائم مقام ستاد اقامه نماز و مدیرعامل مجمع خیرین مسجدساز کشور ضمن تبیین اهداف و شکل گیری مجمع خیرین مسجدساز نسبت به فعالیت های صورت گرفته در این مجمع با حمایت و مساعدت خیرین ارجمند، گزارشی را ارائه فرمودند.

سپس حجت الاسلام والمسلمین نیسی، دبیر شورای اقامه نماز وزارت راه و شهرسازی، نسبت به فعالیت های این وزارت خانه در خصوص ساماندهی نمازخانه ها و مساجد بین راهی گزارشی را به حاضران در جلسه ارائه و از حمایت های ستاد اقامه نماز در این خصوص تقدیر و تشکر کردند.

در ادامه، آقای مهندس میرشفیع، معاون شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور و عضو هیات مدیره مجمع خیرین نیز، ضمن بیان ظرفیت آن مجمع، پیشنهاداتی جهت مشارکت های مجمع خیرین مسجد ساز ارائه فرمودند.

در پایان این نشست مقرر گردید ستادهای اقامه نماز در استان ها، نسبت به شناسایی نقاطی که در راه های مواصلاتی کشور نیاز به احداث نمازخانه دارند مشخص؛ و همچنین نمازخانه ها و مساجد بین راهی فعلی کشور را پس از نظارت و ارزیابی، چنانچه نیاز به مرمت و بازسازی داشته باشد، معرفی کنند تا در یک اقدام مشترک نسبت به بهبود وضع موجود، اقدامات لازم صورت پذیرد.

همچنین مقرر گردید مسئولان دو دستگاه در جلسات هیئت مدیره مجمع، به منظور پیگیری تفاهم صورت گرفته و گزارش اهم اقدامات عملی، حضور به هم رسانند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چگونه می توانید در این امر الهی شریک باشید ؟
کمک نقدی با پرداخت آنلاین
دارندگان کارت های عضو شتاب هم اکنون میتوانند در کمترین زمان کمک نقدی خود را پرداخت نمایند.
خرید کالا و مصالح برای مساجد
با خرید کالا برای مساجد میتوانید با هزینه ای به میزان وسع خود در ساخت مساجد سهیم شوید..
کمک های غیر نقدی
چنانچه در ساخت و ساز ویا هرگونه فعالیت و حرفه دیگری مهارت دارید میتوانید از آن مهارت خود برای کمک به ساخت مساجد استفاده نمایید.
پایگاه های مرتبط
تمامی حقوق متعلق به مجمع خیرین مسجد ساز می باشد. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی سایت ، طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت توسط زفره مدیا