میخواهم کمک کنم نیازمند همیاری هستم

فراگیر شدن مساجد برقرار نیازمند بسترسازی است

حجت الاسلام علیرضا قندی دبیر مجمع خیرین مسجدساز استان تهران در گفت و گو با خبرنگار مسجد و کانون های مساجد خبرگزاری شبستان با تاکید بر اهتمام به موضوع احیای فریضه سه نوبت نماز در مساجد، گفت: یکی از اقداماتی که ستاد اقامه نماز کشور در جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری مبنی بر تلاش برای ایجاد مساجد برقرار و احیای سه نوبت نماز در مساجد در آن ها انجام داده است، این است که در این زمینه کارگروه های مشترکی با حضور ائمه جماعت تشکیل دادیم و آنان را مجاب کردیم که نسبت به باز بودن در مساجد در ساعاتی طولانی اهتمام داشته باشند.

وی افزود: با تلاش های انجام شده، توانستیم فریضه سه نوبت نماز در مساجد را در یک هزار مسجد احیا کنیم، اما برای فراگیر شدن این مهم لازم است، بسترهای لازم در مساجد را فراهم کنیم که آن با ارایه محتواهای غنی امکان پذیر است.

مسئول ستاد اقامه نماز استان تهران بر لزوم رونق حضور جوانان در مساجد تاکید کرد و گفت: متولیان فرهنگی کشور باید به سراغ جوانان بروند زیرا هر جا این اقدام مورد توجه قرار گیرد، موجب موفقیت و رونق مساجد شده است.

قندی ادامه داد: میزان عمل در فعالیت های فرهنگی باید فرمایشات مقام معظم رهبری باشد که اگر چنین باشد، آن زمان، مسجد تراز اسلامی در کشور گسترش و فراگیر می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چگونه می توانید در این امر الهی شریک باشید ؟
کمک نقدی با پرداخت آنلاین
دارندگان کارت های عضو شتاب هم اکنون میتوانند در کمترین زمان کمک نقدی خود را پرداخت نمایند.
خرید کالا و مصالح برای مساجد
با خرید کالا برای مساجد میتوانید با هزینه ای به میزان وسع خود در ساخت مساجد سهیم شوید..
کمک های غیر نقدی
چنانچه در ساخت و ساز ویا هرگونه فعالیت و حرفه دیگری مهارت دارید میتوانید از آن مهارت خود برای کمک به ساخت مساجد استفاده نمایید.
پایگاه های مرتبط
تمامی حقوق متعلق به مجمع خیرین مسجد ساز می باشد. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی سایت ، طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت توسط زفره مدیا