میخواهم کمک کنم نیازمند همیاری هستم

با همکاری و مشارکت مجمع خیرین مسجدساز و شهرداری تهران؛ احداث ۴۰۰ مسجد در پایتخت

مدیرعامل مجمع خیرین مسجدساز، از احداث ۴۰۰ مسجد در پایتخت، با همکاری و مشارکت مجمع خیرین مسجدساز و شهرداری تهران خبر داد.

مجید شایسته در گفتگو با خبرنگار معارف باشگاه خبرنگاران گفت: با توجه به پیام مقام معظم رهبری و تاکید فراوان ایشان بر احداث مساجد در محلات فاقد مسجد، لزوم احداث ۴۰۰ مسجد در سطح محلات شهر تهران در دستور کار شهرداری تهران قرار گرفت.

وی با بیان توضیحات بیشتر افزود: این طرح به منظور تامین نیازهای فرهنگی، مذهبی و اجتماعی شهروندان در گروه‌های سنی مختلف از جمله کودکان، نوجوانان، جوانان، میانسالان و … سالمندان بنابر نیاز هر فرد، در دست اجراست.

شایسته با اشاره به نحوه‌ی اجرای این طرح گفت: در این طرح شهرداری تهران و مجمع خیرین مسجدساز جهت پیشرفت پروژه‌های عمرانی مساجد در محلات شهر تهران مشارکت و همکاری دارند.

وی با اشاره به لزوم اجرای این طرح گفت: احداث مساجد جدید در سطح شهر تهران الگوی مناسبی و خوبی برای احداث مساجد در سایر استانهای کشور است.

شایسته در پایان با اشاره به اقدامات اجرایی مجمع خیرین مسجدساز افزود: احداث مساجد در روستاهای فاقد مسجد، احداث مساجد در مناطق محروم، بازسازی مساجد سطح کشور از اقدامات مجمع خیرین مسجدساز است.

۱ نفر، دیدگاه خود را در مورد این مطلب عنوان کرده اند.

  1. گنبد گلدسته سازی محمد رسول الله ص ..سازنده انواع گنبد گلدسته بصورت تمام فلز در ایران و عراق..در طرح ها و رنگ های مختلف..جهت دریافت لینک کنال عدد ۲۰ را به این شماره پیامک کنید ۰۹۱۱۱۱۷۲۴۰۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چگونه می توانید در این امر الهی شریک باشید ؟
کمک نقدی با پرداخت آنلاین
دارندگان کارت های عضو شتاب هم اکنون میتوانند در کمترین زمان کمک نقدی خود را پرداخت نمایند.
خرید کالا و مصالح برای مساجد
با خرید کالا برای مساجد میتوانید با هزینه ای به میزان وسع خود در ساخت مساجد سهیم شوید..
کمک های غیر نقدی
چنانچه در ساخت و ساز ویا هرگونه فعالیت و حرفه دیگری مهارت دارید میتوانید از آن مهارت خود برای کمک به ساخت مساجد استفاده نمایید.
پایگاه های مرتبط
تمامی حقوق متعلق به مجمع خیرین مسجد ساز می باشد. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.
طراحی سایت ، طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت توسط زفره مدیا