رضایتی مدیر ستاد اقامه نماز و دبیر مجمع خیرین مسجدساز استان ایلام به منظور بررسی وضعیت مساجد و نمازخانه های وبین راهی امروز از مسجد راه کربلا ایلام بازدید نمود وازنزدیک با امکانات این مکان پر رفت آمد آشنا گردید.

به گزارش روابط عمومی امروز صبح فیض اله رضایتی به همراه معاونین و مسئولان شهرداری ایلام از مسجد بزرگ وپر رفت و آمد راه کربلا بازدید نمود واز نزدیک با پیشرفت، مرمت ونوسازی و توسعه این مسجد آشنا گردید.

وی با توجه به پیشرفت های قابل توجهی که در امر بهسازی ،رنگ آمیزی، مفروش نمودن وتوسعه جدید محل استراحت زائرین و سرویس های بهداشتی انجام شده بود.از مسئولین شهرداری ایلام قدر دانی نمود.

وی به خدمات ستاد اقامه نماز ونیز سایر دستگاه های اجرای استان اشاره کرد و گفت: در زمان هایی که تعداد موارد سفر بسیار است، همانند، ایام نوروز، اوایل تابستان و اربعین، که تردد زائرین وگردشگران وبازدید کنندگاه راهیان نور از مناطق عملیاتی بسیار زیاد است.

ستاد اقامه نماز و مجمع خیرین مسجدساز و سایر دستگاه های مسئول کتبا و شفاها از متولیان مساجد و نمازخانه های بین راهی که تحت نظر آن ها فعالیت می کنند، از آن ها می خواهد که به مردم به طور ویژه امکانات و خدمات ارایه دهند و به سیستم های گرمایشی و سرمایشی و وضعیت بهداشت این مساجد نظارت داشته باشند.

رضایتی افزود: با آغاز طرح بازرسی از مساجد و نمازخانه های بین راهی، مشکلات و کمبودهای این اماکن با همکاری سایر دستگاه های اجرایی استان رفع شده است و بازرسی ها هم تا پایان ماه محرم و سفر ادامه خواهد داشت.